Forbi Laboratuvar Sistemleri olarak gerek Blulab markası ile piyasaya sunmuş olduğumuz cihazlarımızın, gerekse ithalatlarını yaptığımız cihazların teslimatı, eğitimi ve satış sonrası hizmetleri için siz iş ortaklarımızın her zaman yanındayız. Başlayan iş ilişkimizin uzun soluklu olması ve sağlıklı devam edebilmesi için ihtiyaç duyabileceğiniz destek için destek bölümümüzdeki başvuru formu aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz
Satın aldığınız ürünlerin kullanım kılavuzunu ve faydalı öneriler bölümünü okuyunuz.
Forbi iş ortakları destek bölümünde bulunan destek talep formunu, servis talep formunu, müşteri memnuniyet anketini hiçbir şifre ihtiyacı duymadan kullanabilirler.
Forbi Laboratuvar Sistemleri hem tecrübeli ekibi ile, hem de bayi ağı ile siz iş ortaklarımıza ihtiyaç duyabilecekleri tüm desteği vermeye hazırdır. Destek talep formunu doldurarak başvuru yapabileceğiniz gibi iletişim bilgilerimizden de bizlere ulaşabilirsiniz.
Forbi olarak satışını yapmakta olduğumuz ürünlerimizi kullanan tüm paydaşlarımıza kullandıkları cihazların yıllık bakımlarını yapmalarını öneririz. Bakım sözleşmesi konusunda bakım sözleşmesi formunu doldurarak tarafımıza gönderebilirsiniz. Yetkili arkadaşlarımız size ulaşacak ve gerekli desteği sağlayacaklardır. 
Yeni almış olduğunuz tüm ürünlerin garanti başlangıçları için destek bölümünde bulunan garanti formunun doldurulması gerekmektedir. Bu sayede garanti süreçleri hızlı ve sağlıklı bir şekilde yürütülecektir. Ayrıca siz iş ortaklarımızın avantajlı garanti koşullarından da yararlanma şansı olacaktır.

 


Destek Talep Formu

 

KAZANIMLARINIZ İÇİN

TECRÜBE VE DENEYİMLERİMİZİ PAYLAŞIYORUZ