Hakkımızda
          Forbi Laboratuvar Sistemleri 25 yılı aşkın bir tecrübesiyle konusunda yerli üretim yapma hayalini gerçekleştirmek amacı ile kurulmuştur. Kurucularının 25 yıldan fazla gerek laboratuvar kimyasalları gerek laboratuvar ekipmanları gerekse laboratuvar yönetimi konusundaki tecrübesi sektördeki öncü firma olma vizyonumuzu ortaya çıkarmıştır. Bu vizyonun gerçekleşmesi için hem çalışanlarına hem de ARGE çalışmalarına yatırım yapan bir firma olarak sektördeki haklı yerimizi kısa zamanda aldık.
Uluslararası iş ciddiyeti ve milli benlik bilincinin bileşimi olarak doğan firmamız, hizmetindeki farklılığı da iş ortaklarına yaşatmaktan mutluluk duymuştur. Deneyimlerini ve birikimlerini ihtiyaç duyan paydaşlarımızla onların kazanımları için paylaştık paylaşmaya da devam edeceğiz. 
Yaptığı ve yapacağı üretimlerle sektöründeki farklılık bilincinde öncülük bayrağını taşıyan bir firma olmanın onurunu taşıdık ve taşımaya devam ediyoruz. Bu bilinçle yurt dışı çalışmalarımıza da ağrılık vererek ülkemiz değerlerini yurt dışına taşımaya devam edeceğiz. Hizmet yayıldıkça kalite artmalı anlayışı ile yurt içi hizmet ağımız gün geçtikçe gelişmektedir.
Forbi ailesi olarak sizlerle iş ortağı olmanın gururu ve mutluğunu taşıyoruz.
  
Etik Değerlerimiz
          Forbi Laboratuvar Sistemleri paydaşları arasında din, dil, ırk ayrımı yapmadan sadece  iş odaklı çalışan bir firma olma yolunu seçmiş bir firmadır. Tedarikçisi olduğumuz her firma bizim iş ortağımızdır.  Henüz çalışamadığımız  her firma bizim çaba vermek zorunda olacağımız bir firma olacaktır. Haklarına  düşkün, başkasının haklarına saygılı bir firma olmayı prensiplerinin arasına almıştır. Tüm rakiplerimiz bizim iş dostlarımızdır. Rekabet iş dünyasının vazgeçilmez bir parçası olarak iş yaşantımızda yerini alacaktır. Müşterilerimizin talepleri, önerileri ve hakları bizim inandığımız sürdürülebilir memnuniyetin temelidir.
Siyasi ve politik her türlü hareket ve davranıştan uzak, ticari ahlak ve yol içinde çalışmalarını sürdüren bir firma olmayı seçtik. Her ihtiyaç sahibi bize aynı yakınlıktadır ve aynı yakınlıkta olacaktır.


Vizyon
          Forbi Laboratuvar Sistemleri kuruluşu itibari ile vizyonel bir firma olmayı kendine prensip edinmiştir. Bu bağlamda kurulurken vizyonunu logosuna aktarmış ve her aşmada logosunu kullandığı her yere de vizyonunu taşımıştır. Beyaz zemin üzerine tasarlanan logo vizyonumuzun temeli olan dürüstlük anlayışımızı simgelemektedir. Halka üzerindeki açıklık dünya ile bilimsel alışverişi simgelemektedir. Bizler bilimsel aracılık misyonunu üstlenmiş firmalar olmalıyız ki ülkemizdeki bilimsel çalışmalara destek olabilelim. Sektörümüzün çalışanlarının temel amacı yaptıkları analizi doğru ekipman ve az maliyet ile hassas olarak yapabilmektir. Verdiğimiz hizmetin doğruluğu mavi damladaki onay işareti ile bütünleşmektedir.
ISG Politikası
Forbi Laboratuvar Sistemleri yürüttüğü üretim programı ve şirket geneline yaymayı hedef edindiği işçi sağlığı ve iş güvenliği uygulamaları ile kalite alt yapısını genişleterek güçlendirmektedir
Kalite önce insanla başlar bilinci ile çalışmayı tüm ekibimizle yaşayarak yaşatıyoruz. 


Belgeler
      Şirketimiz üretmiş olduğu tüm ekipmanların gerekliliklerini yerine getirmeye özen göstermektedir. Bu kapsamda ISO 9001 kalite belgesi, ürünlerin CE sertifikasyonu ve ürün standart belgeleri için gerekli çalışmalar yapılmış ve yapılmaya devam edilmektedir. ( SERTİFİKALAR)

 

KAZANIMLARINIZ İÇİN

TECRÜBE VE DENEYİMLERİMİZİ PAYLAŞIYORUZ